דף החירום של לבון

  מערכת לדיווח אירועים בחירום

  רק החברים באחד מצוותי החירום רשאים להוסיף דיווח
  מדווח/ת:
  תיאור האירוע:

  מפת מקלטים וציוד כיבוי אש

  בעלי תפקידים בחירום

  צחי -ביטחון:

  מידע נוסף צחי -ביטחון:

  צוות בטחון- מטפל בכל הקשור לאירועי חירום ביטחוניים,  כיבוי אש, פח"ע (פיגוע חבלני עויין) או אירועי חירום המצריכים התערבות מהירה והקפאה/ ניטרול המצב.

  צחי-לוגיסטיקה:

  מידע נוסף צחי-לוגיסטיקה:

  צוות לוגיסטיקה - אחראי לטיפול בכל מה שקשור בציוד פינוי למקרה רעידת אדמה או הרס, מיפוי רכבי 4X4  בישוב  - לטובת הניידות במקרה שכבישים יינזקו ולשינוע ציוד חירום המאוכסן במחסני מל"ח (משק לשעת חירום) של המועצה, מיפוי נקודות חשמל ומים בישוב והפסקת אספקת הזרם במקרה הצורך, חלוקת מים לתושבים במקרה חירום ועוד

   

  צחי-רפואה:

  מידע נוסף צחי-רפואה:

  צוות רפואה - מטפל בכל הקשור לאירועי חירום המצריכים התערבות רופא/ חובש / מטפלים מסוגים שונים. לצוות יש ציוד במחסן  הישוב וזמין לשימוש מיידי במידת הצורך.

  כמו כן קיים מכשיר דפיברלטור, ומתנדבים שעברו הכשרה באיחוד הצלה ומד"א.

  צחי-קהילה:

  מידע נוסף צחי-קהילה:

  צוות קהילה - מטרתו טיפול בכלל הקהילה, בעזרה במקרים בהם משפחה נקלעת למצוקה עקב מצב חירום או בליווי, חיזוק ותמיכה במשפחות במקרה (חס וחלילה) של פגיעה, מחלה או מוות.

  צחי-חינון ונוער:

  מידע נוסף צחי-חינון ונוער:

  צוות חינוך ונוער - מטרתו לספק פעילות ותעסוקה במקרה של שהיית הילדים והנוער בבית או במקלטים לאורך זמן וכן בהפגת מצבי מתח ולחץ בקרב האוכלוסיה הצעירה.

  צחי-דוברות:

  מידע נוסף צחי-דוברות:

  צוות דוברות - מטפל בכל מה שקשור לקשר עם התושבים, להודעות ומסירת אינפורמציה, לניתוב כתבי תקשורת במידה ויגיעו בעקבות אירוע זה או אחר ובקשר עם גורמי חוץ כמועצה האזורית.